فروش خانه و یا کالا :

آیه الکرسی را نوشته و پس از آن این دعا را نوشته و در منزل قرار دهید: یا حفیظ یاحفیظ احفظنی فاستبشرو ببیعکم الذی بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم. _ هر کس می خواهد خانه و یا سرمایش بفروش رسد، دعای زیر را نوشته و به آن محل نصب کند، زودتر به فروش می رسد. ربنا آتنا من لدنک رحمه و هیی لنا من امرنا رشدا» پروردگارا، ما را از سوی خودت رحمتی عطا کن، و راه نجاتی برای ما فراهم ساز». _ نوشتن آیه 26 سوره فاطر: یَرْجُونَ تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ : امید تجارتی را دارند که هرگز ضرر نکنند. این آیه قرآن را بنویسند و در خانه قرار بدهند. _ هرگاه متاعى فروش نشود این آیات را بر کاغذى نویسد و در آن نهد از غیب مشترى مى رسد ان شاء اللّه: یا بنى اسرائیل اذکروا نعمتى التى انعمت علیکم و اوفو بعهدى اوف بعهدکم و ایاى فارهبون و امنوا بما انزلت مصدقا لما معکم و لاتوا اول کافر به و لا تشتروا بایاتى ثمنا قلیلا و ایا فاتقون . (سوره بقره ، آیه 40- 41) و من اوفى بعهده من اللّه فاستبشروا ببیعکم الذى بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم(سوره توبه ، آیه 111) و همچنین آیه آخر را هفت بار بر ظرف آبى بخواند بر متاع پاشد و باید متاع نامشروع نباشد.  _ دعای زیر را پس از نماز جمعه بنویسد و در میان کالایی که به فروش نی رسدپنهان کنید باذن الله مشتری از غیب پیدا خواهد شد بسم الله الر حمن الر حیم یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا ایها الانسان ما غرک بربک الکریم الذی خلقک فسواک فلان بن فلان یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا مغنی یا رزاق یا باسط یا الله _ سوره قارعه را نوشته و در منزل قرار دهید. _ آیه ۳۳ سوره الرحمن از: یا معشر الجن . تا . الا بسلطان را ۷۰ مرتبه بخوانید. سوره مزملرا از نزدیک یا دور ۷ بار خوانده و به آن سمت بدمید و اگر با هفت بار فروش نرفت روزی ۷۰ بار بخوانید. - آیه ی زیر را بردیوار خانه یا ملک یا روی شی (مثلا ماشین) بنویسید: رَبَّنا آتِنا مِن لَدُنکَ رَحمَةً وَهَیِّیء لَنا مِن اَمرِنا رَشَداً _ ختم ۲۲۲۲ مرتبه "یا ودود" با وضو و رو به قبله در یک نشست بخوانید و به اب بدمید و آب را به ملک یا شی مورد نظر که می خواهید فروش برود بپاشید. خانه و یا کالا: آیه الکرسی را نوشته و پس از آن این دعا را نوشته و در منزل قرار دهید: یا حفیظ یاحفیظ احفظنی فاستبشرو ببیعکم الذی بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم. _ هر کس می خواهد خانه و یا سرمایش بفروش رسد، دعای زیر را نوشته و به آن محل نصب کند، زودتر به فروش می رسد. ربنا آتنا من لدنک رحمه و هیی لنا من امرنا رشدا» پروردگارا، ما را از سوی خودت رحمتی عطا کن، و راه نجاتی برای ما فراهم ساز». _ نوشتن آیه 26 سوره فاطر: یَرْجُونَ تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ : امید تجارتی را دارند که هرگز ضرر نکنند. این آیه قرآن را بنویسند و در خانه قرار بدهند. _ هرگاه متاعى فروش نشود این آیات را بر کاغذى نویسد و در آن نهد از غیب مشترى مى رسد ان شاء اللّه: یا بنى اسرائیل اذکروا نعمتى التى انعمت علیکم و اوفو بعهدى اوف بعهدکم و ایاى فارهبون و امنوا بما انزلت مصدقا لما معکم و لاتوا اول کافر به و لا تشتروا بایاتى ثمنا قلیلا و ایا فاتقون . (سوره بقره ، آیه 40- 41) و من اوفى بعهده من اللّه فاستبشروا ببیعکم الذى بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم(سوره توبه ، آیه 111) و همچنین آیه آخر را هفت بار بر ظرف آبى بخواند بر متاع پاشد و باید متاع نامشروع نباشد.  _ دعای زیر را پس از نماز جمعه بنویسد و در میان کالایی که به فروش نی رسدپنهان کنید باذن الله مشتری از غیب پیدا خواهد شد بسم الله الر حمن الر حیم یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا ایها الانسان ما غرک بربک الکریم الذی خلقک فسواک فلان بن فلان یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا مغنی یا رزاق یا باسط یا الله _ سوره قارعه را نوشته و در منزل قرار دهید. _ آیه ۳۳ سوره الرحمن از: یا معشر الجن . تا . الا بسلطان را ۷۰ مرتبه بخوانید. سوره مزملرا از نزدیک یا دور ۷ بار خوانده و به آن سمت بدمید و اگر با هفت بار فروش نرفت روزی ۷۰ بار بخوانید. - آیه ی زیر را بردیوار خانه یا ملک یا روی شی (مثلا ماشین) بنویسید: رَبَّنا آتِنا مِن لَدُنکَ رَحمَةً وَهَیِّیء لَنا مِن اَمرِنا رَشَداً _ ختم ۲۲۲۲ مرتبه "یا ودود" با وضو و رو به قبله در یک نشست بخوانید و به اب بدمید و آب را به ملک یا شی مورد نظر که می خواهید فروش برود بپاشید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها